Preskočiť na obsah
Home » Vyberte si ten správny breh

Vyberte si ten správny breh

Každý si chce nájsť miesto, kde bude môcť zložiť hlavu, kde sa bude cítiť bezpečne, a ktoré na konci dňa vždy bude môcť nazvať domovom. A aj keď sa hovorí, že pravý domov netvoria štyri steny, ale ľudia, s ktorými žijeme, mať za sebou pevné zázemie je základ.

Prinášať ľuďom priestor, kde môžu ďalej budovať svoje vzťahy, rodinu, či sami seba. Presne to je jeden z našich cieľov, ktorý pre ľudí plníme už viac ako 17 rokov. V Žilinskej prímestskej časti Budatín, vyrastie za týmto účelom nový developerský rezidenčný projekt, ktorý bude predstavovať sedem radových domov, v rámci ktorých bude vytvorených sedemnásť bytových jednotiek.

Projekt, ktorého pôdorys pripomína tvar písmena „U“, Viladomy Budatín, ponúkne možnosť bývania v 2i, 3i či v 4i bytoch, v tichom nerušenom prostredí na brehu rieky Váh. Zároveň bude vzdialený len pár minút pešej chôdze od centra mesta Žilina. „Spájame všetky skúsenosti, ktoré sa nám počas 17 rokov venovaných výstavbe developerských projektov podarilo nazbierať a vkladáme ich do nových projektov. Jedným z nich je aj projekt Viladomy Budatín, vďaka ktorému prinesieme originálne bývanie v radových vilách na okraji Váhu, kde bude opäť viditeľný náš nezameniteľný rukopis,“ uvádza Patrik Kurimský, výkonný riaditeľ spoločnosti LICITOR development.

Vďaka spomínanému pôdorysu  v tvare písmena „U“ sa medzi jednotlivými radovými vilami vytvorí vnútroblok, ktorý poskytne obyvateľom priestor pre spoločné trávenie večerov, grilovačiek, či vytváranie spoločnej komunity ľudí, ktorí tomuto miestu prinesú život.

Projekt Viladomy Budatín určite zaujme svojim architektonickým prevedením, v ktorom sa za pomoci našich architektov spojila sila prírodných materiálov a vytvorili tak unikát, perfektne zapadajúci do okolitého zeleného prostredia. Celý prírodný dojem dotvára aj prítomnosť rieky Váh, ktorá je nepísanou dominantou tejto lokality. „Rovnako nám záleží aj na tom, aby bol celý projekt zrealizovaný udržateľne, s čo najmenším dopadom na životné prostredie. Preto využívame recyklovateľné prírodné materiály a inovatívne technológie. Zároveň tým budúcim obyvateľom zabezpečíme kvalitnejšie a zdravšie bývanie,“ dodáva Patrik Kurimský.